Privaatsuspoliitika

Jäneda Mõis OÜ kaitseb oma klientide isikuandmeid, millest lähtuvalt on koostatud käesolevad privaatsustingimused, mis käsitlevad kliendi isikuandmete töötlemist seoses Jäneda Mõis OÜ teenuste osutamisega kliendile.

Kliendi isikuandmete töötlemisel lähtub Jäneda Mõis OÜ  kehtivatest siseriiklikest ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

Jäneda Mõis OÜ töötleb klientide isikuandmeid nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik üksikisikule teenuse osutamise eesmärgil.

Jäneda Mõis OÜ kliendi isikuandmete kogumine toimub kontaktandmete (muu hulgas ees- ja perekonnanimi, elektronpostiaadress, telefoninumber, elukoha aadress) esitamisel broneeringupäringu tegemisel veebilehe kaudu või broneeringu tegemisel elektronposti või telefoni teel või muul viisil.

Jäneda Mõis OÜ  kasutab kogutud klientide isikuandmeid vajaduse korral muu hulgas klientidega ühenduse võtmiseks (nt broneeringuaja muutmiseks), püsikliendikaartide väljastamiseks, uudiskirjade ja teavituste edastamiseks juhul kui klient on selleks soovi avaldanud.

Jäneda Mõis OÜ ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele välja arvatud juhul, kui andmete esitamise kohustus tuleneb Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Jäneda Mõis OÜ töötleb ka kliendi isikustamata andmeid (muu hulgas nt vanus, sugu) statistika koostamise eesmärgil. Samuti saab Jäneda Mõis OÜ isikustamata andmeid „küpsiste“ kaudu veebilehe kasutamisel.

Jäneda Mõis OÜ rakendab kliendi isikuandmete kaitsmiseks nii organisatsioonilisi, füüsilisi kui ka infotehnoloogilisi turvameetmeid. Jäneda Mõis OÜ kliendi isikuandmeid töötlevad ainult selleks õigustatud isikud.

Jäneda Mõis OÜ veebilehte kasutama asudes, nõustub klient isikustamata andmete kogumisega. Veebilehe kaudu oma isikuandmeid Jäneda Mõis OÜ- le edastades Jäneda Mõis OÜ teenuste kasutamiseks annab klient nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks märke tegemisega vastavasse lahtrisse „Olen tutvunud Jäneda Mõis OÜ privaatsustingimustega  ning annan nõusoleku isikuandmete töötlemiseks“.

Pangalingiga ja/ või pangakaardiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Montonio Finance OÜ hoiab Tellija kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kaupmehe poolt ligipääsetav informatsioon piirdub kaardi tüübi (nt. Visa või MasterCard) ning kahe viimase numbriga kaardinumbrist.

Montonio Finance OÜ on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja, kes pakub makselahendusi, sh vahendab Visa ja MasterCardi makseid Euroopa Liidus tegutsevatele kaupmeestele ning muudele teenusepakkujatele. Juhul kui Jäneda Mõis OÜ-l tekib vajadus tellimuse tühistamiseks, muutmiseks või raha tagastamiseks tingimustes toodud juhtudel ja ulatuses, siis tagastatakse Ostjale tasutud summa Maksekeskuse turvalises keskkonnas.

Kui Jäneda Mõis OÜ on esindatud kolmanda poole pakutavates teenustes ja ühismeedia kanalites, kehtivad nende kohta vastavate teenusepakkujate privaatsuspoliitikad.

Jäneda Mõis OÜ jätab endale õiguse vajadusel käesolevaid privaatsustingimusi muuta, millest teavitab veebilehel.

Käesolevate privaatsustingimuste ja muude kliendi isikuandmete töötlemise kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@janedaturism.ee.